Портативний мангал Time Eco 5014 SS – це саме те, що Вам необхідно. Модель створена, щоб суттєво спростити процес приготування, максимально убезпечити Вас та навколишнє середовище.
Пікнік, похід або поїздка на дачу – Ви завжди зможете приготувати м'ясо, рибу, птицю або овочі. Для виробництва використовувалися високоякісні матеріали.
Міцна нержавіюча сталь, стійка до високих температур і впливу води, забезпечить довгі роки бездоганної служби моделі.
Після експлуатації у Вас не виникне труднощів у чищенні, тому що матеріал дуже простий у догляді.
Характеристики:
- Розмір: 49,5*30*40 см
- Робоча поверхня: 48*30 см
- Вага: 2,875 кг
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 48*41*4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 2.875 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436 ₴


