Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Матеріал: поліестер 140G
- Колір: зелений, білий
- Розмір: 2,4*2,4/3*3х2,5 м
- Розмір упаковки: 113*13*17 см
- Каркас: металева трубка
- Діаметр трубки: 24/18/18 мм
- Вага: 6,5 кг
- Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Квадратна |
| Форма даху | Конічна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Покрівля | Поліестер |
| Розміри упаковки | 113*13*17 см |
| Матеріал покриття | поліестер 140G |
| Діаметр труби | 24/18/18 мм |
| Матеріал стійок | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 337 ₴





