-15%

Підставка для парасольки CB-11
1 650 ₴
1 403 ₴
- В наявності
- Код: 4008133702002GREEN
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: підставка
Колір: темно-зелений
Форма: квадратний
Матеріал підставки: бетон; метал; пластик
Розміри основи: 35*35*5,2 см
Вага: 11 кг
Розміри:
Пластиковий адаптер: 41*37*33 мм
Можна використовувати без адаптерів, для цього є в наявності вбудований затискний фіксатор для парасольки.
Металева труба:
зовнішній діаметр: 48 мм
внутрішній діаметр: 46 мм
висота: 28 см
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки: 44*44*11,5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11 |
| Вага підставки | 11 |
| Вага підставок | 11 кг. |
| Зонт садовий | Бетон |
| Матеріал | бетон, метал, пластик |
| Пластиковий адаптер | 33 мм, 37 мм, 41 мм |
| Розміри металевої труби | зовнішній діаметр 48 мм, внутрішній діаметр 46 мм, висота 28 см |
| Розміри основи | 35*35*5,2 см |
| Розміри упаковки | 44*44*11,5 см |
| Тип товару | Підставки для парасольок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 403 ₴

