Характеристики:
- Бренд: AlpenGaudi® (Німеччина)
- Тип: санчата з рулем
- Макс. навантаження (кг): 50
- Колір: червоний
- Розмір (Д*Ш*В): 100*55*29 см
- Вага: 3.7 кг
- Упаковка: поліетилен
- Санки з рульовим колесом, гальмом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlpenGaudi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Санимобіль |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Особливості | Гальма, Кермо |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 29 см |
| Маса | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Макс. навантаження | 50 кг. |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Матеріал санок | Пластикові |
| Тип санок | Санчата з рулем |
| Оснащення | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




