
Біотуалет Thetford Porta Potti Excellence 565P
9 990 ₴
- В наявності
- Код: 8710315024623
Оригінальна модель модернізованого дизайну відрізняється зручною формою та висотою сидіння (45 см), що робить його схожим зі звичним домашнім туалетом.
Компактний розмір та невелика вага забезпечують мобільність без потреби особливих зусиль. Біотуалет Porta Potti Excellence 565P має два індикатори - для відображення рівня наповнення обох баків, заливний блок та особливий відділ для туалетного паперу.
Сучасні біотуалети - відмінна знахідка, що допомагає позбутися від довгого та енергозатратного процесу самостійного зведення туалету, а також стане у нагоді там, де немає можливості провести каналізацію.
Створити комфортні умови в дорозі під час подорожі, впродовж відпочинку на природі, під час ведення ремонтних робіт на об'єкті, чи в процесі облаштування приватного будинку допоможе функціональний і практичний в застосуванні біотуалет високої якості Porta Potti Excellence 565P.
Забезпечить зручність при використанні у спеціалізованих, дошкільних, освітніх та медичних закладах. Біотуалет створить комфорт для літніх людей та осіб з інвалідністю.
Також буде корисним для облаштування тимчасової санітарної зони в екстренних ситуаціях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Бумагодержатель | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Вага | 5 г |
| Серія | Porta Potti |
| Додатковий опис | • оригінальний дизайн • наявність патрубка для зливання відходів • герметичність і гігієнічність • наявність кнопки скидання тиску • вдосконалена система ручки клапана • зручна ручка для перенесення • заслінка нижнього бака • поліпшений комфорт сидіння |
| Вага з упаковкою | 5,7 кг |
| Розмір (ДхШхВ) | 44,8х38,8х45 см |
| Тип системи змиву | ручна помпа поршневого типу з двостороннім ефектом |
| Розмір паковання (ГхШхВ) | 47х40х46 см |
| Середня кількість змивань в 1 баку | 75 |
| Середня витрата води за 1 змивання | 100-300 мл |
| Паперовувач | Так |
- Ціна: 9 990 ₴





