
Шезлонг пластиковий Keter Jaipur Sun lounger сірий
5 700 ₴
- В наявності
- Код: 8711245144870
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди)
- Матеріал: пластик, поліпропілен; імітація ротанга
- Колір: сірий
- Розмір шезлонга (ДхШхВ): 187,5x58,2x29 см
- Вага: 7,41 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір паковання (ДхШхВ): 80,1x60,6x20,6 см
- Гарантія: 24 місяці
Функціональний садовий шезлонг із поверхнею, за фактурою схожий на натуральний ротанг — це гарантія комфортного відпочинку. Продуманий дизайн дає змогу скласти шезлонг розміром у невелику ручну валізку.
Спинка, яка має функцію регулювання в 4 позиціях, має додаткову характеристику, яка підвищує комфорт використання шезлонга.
Чищення м'якою ганчіркою з додаванням води та мийного засобу.
Особливості: 4 положення регулювання спинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал виготовлення | Штучний ротанг, Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 187.5 см |
| Ширина | 58.2 см |
| Вага | 7.41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Переваги | Регульована спинка, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Не потребує складання, 4 положення регулювання спинки |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 80,1*60,6*20,6 |
| Висота сидіння | 29 |
| Комплектація підлокітниками | Ні. |
| Величина колісників | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴


