Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди)
- Матеріал: пластик, поліпропілен
- Колір: беж
- Розмір столу (ДхШхВ): 157х98х74 см
- Вага: 14 кг
- Макс. навантаження: 75 кг
- Розмір паковання (ДхШхВ): 102х80х23 см
- Гарантія: 6 місяців
Проста, універсальна форма — основна перевага функціонального столу Lima 160. Завдяки їй виріб підійде до простору, оформленого в будь-якому стилі — як класичному, так і сучасному.
Широка стільниця стане в пригоді під час великих сімейних банкетів або зустрічей із друзями в саду.
Стіл дуже простий у монтажі та підтримці в чистоті; стійкий до впливу несприятливих атмосферних чинників.
Особливості: широка стільниця з округленими кутами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1570 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Висота | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги | Отвір для парасольки, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 14 г |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| азмер упаковки (ДхШхВ) | 102х80х23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴




