Характеристики:
- Бренд: Snower
- Тип: металеві
- Макс. навантаження (кг): 100
- Колір: бордовий
- Розміри (Д х Ш х В х В зі спинкою): 95*45*19*43 см.
- Вага знімної спинки: 1.6 кг.
- Розмір знімної спинки: 67*39*24 см.
- Каркас: металева труба Ø 44 мм, Ø 18, 16 мм.
- Сидіння: планки з натурального дерева твердих порід
- Розмір сидіння (Д*Ш): 55*26 см.
- Вага: 4,9 кг.
- Комплектація: санки металеві, спинка до санчат, тяговий ремінець — 2,5 м.
- Ручка-штовхач — не входить до комплекту.
- Паковання: п/е пакет
- Розміри паковання (Д*Ш*В): 46*96*21 см.
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
Санки зимові "Буран" для швидкісного спуску та катання засніженими схилами.
Для цієї моделі санок передбачена можливість додаткового приєднання ручки-штовхача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snower |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-коляска |
| Матеріал | Метал |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Знімна спинка |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 19 см |
| Маса | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Каркас (мм) | Ø 44 мм, Ø 18, 16 мм. |
| Матеріал санок | Металеві |
| Тип санок | Санки |
| Розміри упаковки (Д*Ш*В) | 46*96*21 див. |
| Оснащення | Спинка |
| Сидіння | Планки з натурального дерева твердих порід |
| Розміри сидіння | 55*26 див. |
| Вага знімною спинки (кг) | 1.6 |
| Висота зі спинкою (см) | 43 |
| Тяговий ремінець | 2.5 м |
| Розмір знімною спинки (см) | 67*39*24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴






