
Біотуалет Thetford Porta Potti 165 Luxe бежевий
4 995 ₴
- В наявності
- Код: 8710315024555
Найпопулярніша модель біотуалета, що задовольняє всі потреби під час використання. Зручна висота сидіння (41 см) та покращений дизайн створять комфортабельні умови для всіх користувачів. Наявність індикатора місткості відходів забезпечує додаткову зручність, адже досить одного погляду, щоб зрозуміти, коли треба очищати бак.
Оригінальною особливістю моделі Porta Potti 165 Luxe є практичний бежевий колір виробу.
Сучасні біотуалети — чудова знахідка, що допомагає позбутися тривалого й енерговитратного процесу самостійного зведення туалету, а також стане в пригоді там, де немає можливості провести каналізацію.
Створити комфортні умови в дорозі під час подорожі, під час відпочинку на природі, під час проведення ремонтних робіт на об'єкті або в процесі облаштування приватного будинку допоможе функціональний і практичний у застосуванні біотуалет високої якості Porta Potti 165 Luxe.
Забезпечить зручність під час використання у спеціалізованих, дошкільних, освітніх та медичних установах. Біотуалет створить комфорт для літніх людей і осіб з інвалідністю.
Також буде корисним для облаштування тимчасової санітарної зони в екстрених ситуаціях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Об'єм нижнього бака | 21 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 414 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Висота сидіння | 410 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Серія | Porta Potti |
| Додатковий опис | • сучасний дизайн • поліпшена система ручки клапана • поліпшена ручка для перенесення резервуара для відходів • інтегрований пристрій проти розбризкування води під час змивання • зручний патрубок для зливання відходів • вбудований замок кришки, • покращений комфорт сидіння • герметичність і гігієнічність • кнопка скидання тиску • заслінка нижнього бака |
| Вага з упаковкою | 4,5 кг |
| Розмір (ДхШхВ) | 42,7х38,3х41,4 см |
| Тип системи змиву | ручна помпа сильфонного типу |
| Розмір паковання (ГхШхВ) | 43х39х42 см |
| Середня кількість змивань в 1 баку | 75 |
| Середня витрата води за 1 змивання | 100-300 мл |
| Паперовувач | Ні |
- Ціна: 4 995 ₴









