
Аксесуар у формі тримача для напоїв Time Eco TE-25
101 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 119 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100728
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: підставка
- Колір: білий
- Матеріал підставки: пластик
- Розміри (ДхШхВ): 22х8х12 см.
- Вага: 0,05 кг.
- Країна реєстрації бренда: Китай
- Паковання: п/е пакет
- Розмір паковання (ШхВхГ): 11х17х17 см.
- Вага з упаковкою: 0,1 кг.
Аксесуар для парасольки як тримач для напоїв, пластиковий, для діам. стійки 25-32 мм.
Можливий для застосування з двома пляшками або склянками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Тип товару | Підставка, тримач для напоїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантійний термін, днів | 14 |
| Призначення | для діам. стійки 25-32 мм |
| Розмір упаковки (ШхВхГ) | 11х17х17 див. |
| Зонт садовий | Пластик |
| Вага з упаковкою | 0,1 кг. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴


