Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: складаний стілець
- Макс. навантаження (кг): 70
- Каркас: тонована сталь
- Cидень: оксфорд 600D + ПВХ
- Колір: хакі
- Ширина стільця: 29 см.
- Довжина стільця: 31 см.
- Висота до сидіння: 37 см.
- Розміри сидіння (ширина*глибина): 25*26 см.
- Розміри в складеному вигляді (Д х Ш х В): 40 х 35 х 5 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 16 мм, з полімерним напиленням, 0,8 мм.
- Вага: 1.3 кг.
- Паковання: п/е пакет
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 40*5*35 см.
- Гарантія: 6 місяців
Стілець розкладний NR-16 NeRest швидко складається/розкладається. Ніжки стільця не в'яжуть у ґрунті. Легко поміщається в рюкзак або сумку. Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі.
Міцна тканина, каркас виготовлений зі сталевої труби Ø 16 мм, що гарантує міцність конструкції.
Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Глибина стільця | 310 мм |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 40*5*35 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Макс. навантаження | 70 кг. |
| Тип туристичної меблів | Складаний стілець |
| Діаметр перетину каркаса, мм | 16*0,8 |
| Розміри в складеному вигляді (см) | 40*35*5 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина), див. | 25*26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴



