
Горщик із кашпо для рослин Prosperplast Rato square — коричневий 11/26,6 л
960 ₴
- В наявності
- Код: 5905197795157
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: TM Prosperplast (Польща)
- Об'єм внутрішнього горщика: 11 л
- Об'єм зовнішнього горщика: 26,6 л
- Вага: 1,7 кг
- Колір: коричневий
- Матеріал: пластик, поліпропілен
- Внутрішній пластиковий горщик у комплекті
Розміри горщика:
- Діаметр: 26,5 см
- Висота: 50 см
Горщик для квітів Rato Square виготовлений із якісного пластику, стійкого до впливу сонячних променів і вологи. Він легкий і стійкий, має модний дизайн.
Фактура ротанга надає горщику вигляд натурального виробу, приносить атмосферу тепла та затишку. Горщик підійде для декорування терас, балконів, кафе або квартир.
Внутрішня вкладка у горщик зробить посадку рослин і догляд за ними простим і зручним заняттям
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 265 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Об`єм | 26.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг зовнішнього горщика(л) | 26.6 |
| Тип товару | Горщик |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов, Внутрішній пластиковий горщик в комплекті, Внутрішній вкладиш у горщик зробить посадку рослин та догляд за ними простим і зручним заняттям., Фактура ротанга надає горщика вигляд натурального вироби |
| Обсяг внутрішнього горщика(л) | 11 |
| Діаметр зовнішнього горщика (мм) | 265 |
| Висота зовнішнього горщика (мм) | 500 |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Коричневий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴
