Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Розміри товару (Ш*В*Г): 50*145*6 см.
- Розмір ковша (Ш*В*Г): 50*36*6 см.
- Висота з ручкою: 145 см.
- Матеріал ковша: алюміній із металевим посиленим кантом
- Матеріал ручки: пластик, D-форми
- Матеріал держака: дерево, бук, Ø 30 мм.
- Вага: 1,5 кг.
- Морозостійкість: до -32 °C
- Комплектація: лопата + тримач
- Паковання: п/е
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 50*145*6 см.
- Вага з упаковкою: 1,6 кг.
- Гарантійний термін: 3 роки
Інвентар для прибирання снігу від компанії «Prosperplast» вирізняються високою якістю, довговічністю, екологічністю і високою міцністю. Переваги лопат від виробника Prosperplast — невелика вага виробу, міцна ручка та ківш, виготовлений з алюмінію.
Дають змогу працювати довго, не відчуваючи водночас втоми. Водночас, завдяки використовуваним матеріалам і особливостям конструкції, сніг під час прибирання не прилипає до крайки ковша. І ще одна перевага лопатей від Prosperplast — це їхня довговічність. За правильної цільової експлуатації цей інвентар слугуватиме не один рік.
На відміну від дерев'яних аналогів, такі лопати легкі, надійні, довговічні та успішно замінюють свої дерев'яні аналоги. Широкий совок лопати має жолоб з отвором для кріплення тримача. Край ковша лопати окантований металом, для зручності використання й терміну експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Довжина леза | 360 мм |
| Ширина леза | 500 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | держак, лопата |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 50*145*6 |
| Розмір ковша (Ш*В*Г) (см) | 50*36*6 |
| Морозостійкість | до -32 °C |
| Вага з упаковкою (кг) | 1,6 |
| Розміри товару (Ш*В*Г) (см) | 50*145*6 |
| Висота з ручкою (см) | 145 |
| Матеріал черешка | дерево, бук, Ø 30 мм |
- Ціна: 1 950 ₴




