Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Розміри товару (Ш*В*Г): 30*80*8,5 см.
- Розмір ковша (Ш*В*Г): 30*33,5*8,5 см.
- Висота з ручкою: 80 см.
- Матеріал ковша: пластик
- Матеріал ручки: пластик, D-форми
- Матеріал держака: дерево, бук, Ø 31 мм.
- Вага: 0,61 кг.
- Морозостійкість: до -28 °C
- Комплектація: лопата + тримач
- Паковання: п/е
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 30*80*8,5 см.
- Вага з упаковкою: 0,71 кг.
- Гарантійний термін: 1 рік
Інвентар для прибирання снігу від компанії «Prosperplast» вирізняється високою якістю, довговічністю, екологічністю і високою міцністю. Переваги лопат від виробника Prosperplast — невелика вага виробу, міцна ручка та ківш, виготовлений зі спеціального морозостійкого пластику.
Дають змогу працювати довго, не відчуваючи водночас втоми. Водночас, завдяки використовуваним матеріалам і особливостям конструкції, сніг під час прибирання не прилипає до ковша. І ще одна перевага лопат від Prosperplast — це їхня довговічність. За правильної цільової експлуатації цей інвентар слугуватиме не один рік.
На відміну від дерев'яних аналогів, такі лопати легкі, надійні, довговічні та успішно замінюють свої дерев'яні аналоги. Широкий совок лопати має жолоб з отвором для кріплення держака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Довжина леза | 335 мм |
| Ширина леза | 300 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 0.61 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | держак, лопата |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 30*80*8,5 |
| Розмір ковша (Ш*В*Г) (см) | 30*33,5*8,5 |
| Морозостійкість | до -28 °C |
| Вага з упаковкою (кг) | 0.71 |
| Розміри товару (Ш*В*Г) (см) | 30*80*8,5 |
| Висота з ручкою (см) | 80 |
| Матеріал черешка | дерево, бук, Ø 31 мм. |
- Ціна: 457 ₴



