Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Розміри товару (Ш*В*Г): 47*126*10 см.
- Розмір ковша (Ш*В*Г): 47*35*9,8 см.
- Висота з ручкою: 126 см.
- Матеріал ковша: пластик із металевим посиленим кантом, колір чорний
- Матеріал ручки: пластик, D-форми
- Матеріал держака: дерево, бук, Ø 31 мм.
- Вага: 1,15 кг.
- Морозостійкість: до -28 °C
- Комплектація: лопата + тримач
- Паковання: п/е
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 47*126*9,8 см.
- Вага з упаковкою: 1,25 кг.
- Гарантійний термін: 1 рік
Інвентар для прибирання снігу від компанії «Prosperplast» вирізняється високою якістю, довговічністю, екологічністю і високою міцністю. Переваги лопатей від виробника Prosperplast — невелика вага виробу, міцна ручка та ківш, виготовлений зі спеціального морозостійкого пластику, який окантований металом прямо по краю.
Дають змогу працювати довго, не відчуваючи водночас втоми. Водночас, завдяки використовуваним матеріалам і особливостям конструкції, сніг під час прибирання не прилипає до крайки ковша. І ще одна перевага лопатей від Prosperplast — це їхня довговічність.
За правильної цільової експлуатації цей інвентар слугуватиме не один рік. На відміну від дерев'яних аналогів, такі лопати легкі, надійні, довговічні та успішно замінюють свої дерев'яні аналоги.
Широкий совок лопати має жолоб з отвором для кріплення держака. Край ковша лопати окантований металом, для зручності використання й терміну експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Довжина леза | 350 мм |
| Ширина леза | 470 мм |
| Вага | 1.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | держак, лопата |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 47*126*9,8 |
| Розмір ковша (Ш*В*Г) (см) | 47*35*9,8 |
| Матеріал робочої частини | пластик з металевим посиленим кантом, колір чорний |
| Матеріал ручки | пластик, D-форми |
| Морозостійкість | до -28 °C |
| Вага з упаковкою (кг) | 1.25 |
| Розміри товару (Ш*В*Г) (см) | 47*126*10 |
| Висота з ручкою (см) | 126 |
| Матеріал черешка | дерево, бук, Ø 31 мм. |
- Ціна: 595 ₴



