
Стол складной 1,22 м. Time Eco ТЕ-1833 коричневий
3 270 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100872
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Комплектація: стіл
- Каркас: сталь
- Стільниця: пластик HDPE
- Колір: коричневий
- Розмір столу (Д х Ш х В): 122 х 60 х 74 см.
- Товщина стільниці: 4,1 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 25*1,0 мм.
- Вага: 9 кг.
- Максимальне навантаження: 200 кг.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Паковання: картонна коробка
- Розміри паковання (Ш*В*Г): 61*9,1*60 см.
- Вага в упаковці: 10 кг.
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1220 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Вага в упаковці,кг | 10,0 |
| Тип меблів | Портативні столи |
| Ширина | 600 |
| Висота | 740 |
| Макс. навантаження, кг | 200 |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25*1,0 |
| Максимально допустиме навантаження | 200 |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Довжина | 1220 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Товщина стільниці, см | 4,1 |
| Розміри упаковки (Ш*В*Г), див. | 61*9,1*60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 270 ₴


