
Крісло розкладне портативне Привал NR-39
3 750 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100513
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 130
- Каркас: сталь
- Cидень: оксфорд 600D + ПУ
- Колір: зелений; чорний
- Відділення для банки: є
- Чохол: є
- Розмір загальний (Ш*Д*В): 98*50*103 см.
- Розміри сидіння (глибина*ширина): 50*58 см.
- Розміри спинки (висота*ширина): 56*58 см.
- Розмір у складеному вигляді (Ш*Д*В): 25*97*25 см.
- Вага: 4,2 кг
- Діаметр перерізу каркаса: 22 мм.
- Матеріал конструкції: метал + тканина
- Паковання: п/е
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 25*25*97 см.
- Вага в упаковці: 4,4 кг.
- Гарантія: 6 місяців
Дуже міцне та зручне крісло Привал NR-39. Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 22 мм) гарантують необхідну міцність виробу.
Обладнаний спеціальним відділенням для пляшки, банки або іншої ємності з напоєм, маленькою сумкою для дрібних речей. Крісло дуже швидко складається й розкладається.
Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 980 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1030 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Вага в упаковці (кг) | 4.4 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 25*25*97 |
| Розмір сидіння (ширина*глибина), мм | 580*500 |
| Макс. навантаження | 130 кг. |
| Тип туристичної меблів | Крісло |
| Розмір в складеному вигляді, см | 25*97*25 |
| Розміри спинки (довжина*ширина), мм | 560*580 |
| Каркас (мм) | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴



