-34%

Гамак ТЕ-1836 200x100 см полікотон смужка
575 ₴
379,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4820211100919
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Розмір (Д*Ш): 200*100 см.
- Матеріал: полікотон 320 г/м2
- Вага: 1.1 кг.
- Максимальне навантаження: 110 кг.
- Колір: різнобарвний
- Гарантія: 6 місяців
- Паковання: картонна коробка
- Вага в упаковці: 1,2 кг.
- Розмір коробки (Ш*В*Г): 27*16*12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різнобарвний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 27*16*12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,50 ₴


