
Сумка холодильник 25 л Time Eco TE-3025 Термосумка Терморюкзак білий принт смужка
610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4820211100339WPRINT
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

| Глибина | 20 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 40 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 10
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: білий
- Об'єм: 25 л.
- Розмір (Д*Ш*В): 34*20*40 см.
- Матеріал: 600D поліестер
- Підкладка: алюмінієвий термопласт
- Вага: 0,35 кг.
- Упаковка: п/е пакет
- Вага в упаковці: 0,55 кг.
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 34*8*40 см.
- Гарантія: 14 днів
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 25 л |
| Час збереження температури | 10 годин |
| Вага | 350 г |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Час збереження температури (годин) | 10|12 |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴

