
Сумка холодильник 20 л Time Eco TE-320S Термосумка сіра з чорним
885 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6215028111575BGREY
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

| Глибина | 24 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 33 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: чорний, сірий
- Об'єм: 20 л.
- Розмір: 33*24*27 см.
- Матеріал: поліестер
- Термоізоляційний шар: PEVA
- Вага: 0,82 кг.
- Упаковка: п/е пакет
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 33*4*27 см.
- Вага в упаковці: 1,02 кг.
- Гарантія: 14 днів
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 20 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 700 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці, кг | 1,02 |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 33*4*27 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴



