
Сумка холодильник 35 л Time Eco TE-334S термосумка сіра з чорним
1 115 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6215028111582BGREY
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

| Глибина | 26 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 39 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Категорія об'єму (л): 21-35
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: чорний, сірий
- Об'єм: 35 л.
- Розмір: 35*26*39 см.
- Матеріал: поліестер
- Термоізоляційний шар: PEVA
- Вага: 1,1 кг.
- Упаковка: п/е пакет
- Вага в упаковці: 1,3 кг.
- Розмір упаковки (Ш*В*Г): 35*4*39 см.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 35 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 830 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці, кг | 0,81 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Гарантія (днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴


