
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 24 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Категорія об'єму (л): 11-20
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: білий
- Вага: 0,35 кг.
- Живлення: акумулятор температури
- Зовнішній об'єм: 15 л.
- Корисний об'єм: 10 л.
- Зовнішні розміри: 31*21*24 см.
- Внутрішні розміри: 27*17*21 см.
- Режим роботи підтримки температурного режиму: холод/тепло
- Комплектація: ремінець для транспортування на плечі
- Матеріал: 600D поліестер
- Підкладка: алюмінієвий термопласт
- Пакування: п/е пакет
- Розмір пакування (Ш*В*Г): 22*32*8 см.
- Вага в пакуванні: 0,4 кг.
- Гарантія: 6 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник товару: Китай
Ізотермічна сумка TE-3015SX від Time Eco - це зручна і містка сумка-холодильник об'ємом 10 літрів. Будучи універсальною і зручною в носінні, дана модель дозволить зберегти прохолоду ваших напоїв або інших продуктів в літню спеку.
TE-3015SX виручить Вас під час заміської прогулянки, тривалої поїздки або відпочинку на природі.
Підтримка температури з використанням акумулятора, год.: 10-12. Наявність кишень для аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 15 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 350 г |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | Ремінець для транспортування на плечі |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 22*32*8 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підкладка | Алюмінієвий термопласт |
| Харчування | Акумулятор температури |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Гарантія (днів) | 14 |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
| Внутрішні розміри (см) | 27*17*21 |
| Режим роботи підтримання температурного режиму | холод/тепло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


