
Гриль барбекю вугільний портативний TE-22040B
1 544 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101176
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Кришка: є
- Колір: чорний; зелений
- Розмір гриля: 40,5*40,5*66,5 см.
- Матеріал: сталь із жаростійким порошковим покриттям, емальована
- Вага: 2,55 кг.
- Товщина металу: 1 мм.
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 41*10*41 см.
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Країна-виробник товару: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Квадратна |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 405 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Висота | 665 мм |
| Вага | 2.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Розміри упаковки | 41*10*41 |
| Покриття ніжок | хромовані з порошковим покриттям |
| Решітка для смаження оцинкована (шт) | 1 |
| Решітка для смаження хромована (шт) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 544 ₴







