Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Комплектація: стіл
- Каркас: сталь
- Стільниця: пластик HDPE
- Колір: графіт імітація деревини
- Товщина стільниці: 3,5 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 25*10 мм.
- Максимальне навантаження: 50 кг.
- Вага: 8 кг.
- Паковання: картонна коробка
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 62*9*62 см.
- Гарантія: 24 місяці
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
Розміри столу в розкладеному вигляді:
- Довжина столу: 120 см.
- Ширина стола: 60 см.
- Висота столу: 74 см.
Розміри стола в складеному вигляді:
- Ширина в складеному вигляді: 62 см.
- Глибина в складеному вигляді: 62 см.
- Висота в складеному вигляді: 9 см.
Пластик, з якого виготовлені меблі, гарантує тривалий термін експлуатації, оскільки це міцний матеріал, стійкий до впливу зовнішніх чинників (перепади температур, прямі сонячні промені).
Легко встановлюється, без зусиль миється. Чищення та догляд: миється м'якою тканиною та мийним засобом, що не містить абразивних речовин.
Регулярний догляд не потрібен. Стіл чудово підійде для використання в саду, на веранді, для виїздів на природу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 8 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 620 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 620 мм |
| Висота в складеному вигляді | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні столи |
| Макс. навантаження | 50 кг. |
| Тип | Стіл |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25*10 |
| Розмір, див. | 122*60*74 |
| Розміри у складеному вигляді | 62*62*9 див. |
| Ширина в складеному вигляді | 620 |
| Товщина стільниці, см | 3,5 |
| Колір каркасу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 270 ₴




