
Набір меблів TE-1840, стіл і лавки 2 шт.
6 000 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101169
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Комплектація: стіл і 2 лавки
- Каркас: сталь
- Стільниця: пластик HDPE
- Сидіння: пластик HDPE
- Колір: графіт імітація деревини
- Стіл — 1 шт.
- Довжина столу: 110 см.
- Ширина стола: 60 см.
- Висота столу: 71 см.
- Діаметр перерізу: 25*1.0 мм.
- Товщина стільниці: 6,5 см.
- Максимальне навантаження столу: 100 кг.
- Лавки — 2 шт.
- Довжина лави: 88.5 см.
- Ширина лави: 19.5 см.
- Висота до сидіння: 41 см.
- Діаметр перерізу: 25*1.0 мм.
- Товщина сидіння: 3,5 см.
- Максимальне навантаження на лавку: 200 кг.
- Вага: 13,5 кг.
- Паковання: картонна коробка
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 65*9*105 см.
- Вага упаковки: 13,8 кг.
- Гарантія: 24 міс.
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
Пластик, з якого виготовлені меблі, гарантує тривалий термін експлуатації, оскільки це міцний матеріал, стійкий до впливу зовнішніх чинників (перепади температур, прямі сонячні промені).
Легко встановлюється, без зусиль миється. Чищення та догляд: миється м'якою тканиною та мийним засобом, що не містить абразивних речовин. Регулярний догляд не потрібен.
Набір прекрасно підійде для використання в саду, на веранді, для виїздів на природу; витримує великі навантаження завдяки великій товщині стільниці та сидіння лавок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | Стіл + лавки |
| Кількість лавок | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Допустиме навантаження на стіл | 80 кг |
| Допустиме навантаження на лаву | 200 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 710 мм |
| Габаритні розміри лави | |
| Довжина лави | 885 мм |
| Ширина лави | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Набори меблів портативні |
| Макс. навантаження | 200 кг. |
| Розмір, див. | 110*60*71 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Розміри у складеному вигляді | 65*9*105 див. |
| Діаметр перетину каркаса, мм | 25*10 |
| Товщина сидіння, см | 3,5 |
| Товщина стільниці, см | 6,5 |
| Колір каркасу | Сірий |
| Вага комплекту (кг) | 13,5 |
| Максимальне навантаження на стіл | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴



