Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 130
- Каркас: сталь
- Cидень: оксфорд 600D + ПУ
- Колір: чорний; синій
- Чохол: є
- Матеріал конструкції: метал + тканина
- Каркас: Ø 18/16 мм, сталь із полімерним напиленням
- Розмір крісла в розкладеному вигляді (Ш*Д*В): 102*53*103 см.
- Розмір спинки (В*Ш): 65*53 см.
- Розмір сидіння (Д*Ш): 53*52 см.
- Висота крісла з урахуванням спинки: 103 см.
- Висота крісла до сидіння: 52 см.
- Розмір у складеному вигляді (Ш*Д*В): 40*100*40 см.
- Вага: 6.2 кг.
- Паковання: п/е
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 40*40*100 см.
- Гарантія: 6 місяців
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Країна-виробник товару: Україна
Дуже міцне та зручне крісло Релакс NR-40. Якісний матеріал сидіння й надійна металева рама (діаметр каркаса 18 мм) гарантують необхідну міцність виробу.
Крісло дуже швидко складається й розкладається. Для зручності транспортування та зберігання комплектується спеціальним чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Глибина стільця | 530 мм |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 103 мм |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Розміри спинки (В*Ш) см | 65*53 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 40*40*100 |
| Ширина крісла, см | 102 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 18/16 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Розмір в складеному вигляді (Ш*Д*В), см | 40*100*40 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Наповнювач з піноматеріалу | є |
| Розмір сидіння (Д*Ш) см | 53*52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴



