
Термос-помпа Mega МАР180В, 1,8 л, синій
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 0717040617289TORQ
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос-помпа Mega МАР180В, 1,8 л, синій
Характеристики:
- Бренд: Mega® (США)
- Тип: термос-помпа
- Категорія об'єму: 1.6-2 л
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: пластик
- Колба: скло
- Температурний режим: тепло/холод
- Довжина. сохр. холоду: 24 год
- Довжина. сохр. тепла: 8 год
- Колір: синій
- Гарантія: 1 рік
- Об'єм: 1,8 л.
- Висота: 37.5 см.
- Глибина: 26.5 см.
- Діаметр: 13.5 см.
- Діаметр горловини: 3.9 см.
- Вага: 0.93 кг.
- Паковання: п/е
- Вага в упаковці: 0,95 кг.
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 26,5*37,5*26,5 см.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: США
Термос має знімну кришку для зручності очищення.
Пробка — не герметична (використовувати у вертикальному положенні).
Обладнаний пневмонасосом поршневого типу та ручкою для транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.8 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Матеріал колби | Скло |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 930 г |
| Ширина горловини | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | ударостійкий корпус, Термос має знімну выкручивающуюся кришку для зручності очищення, Оснащений пневмонасосом поршневого типу і ручкою для транспортування. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм мл | 1600 - 3000 мл |
| Діаметр підстави | 135 мм |
| Діаметр горловини | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴


