Термокружка Mega MDDFT040MTT, 0,4 л
Характеристики:
- Бренд: Mega® (США)
- Тип: термочашка
- Категорія об'єму (л): до 0.5 л
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Колба: нержавіюча сталь
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 8 год
- Трив. збер. тепла: 4 год
- Колір: чорний
- Гарантійний термін: 1 рік
- Об'єм: 0,4 л.
- Висота: 23,5 см.
- Діаметр: 6,5 см.
- Діаметр горловини: 5,5 см.
- Вага: 0,3 кг.
- Упаковка: п/е
- Вага в упаковці: 0,33 кг.
- Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 6,5*23,5*6,5 см.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: США
Термокружка має вузьке дно. Зручна для використання в автомобілі або при заняттях спортом.
Кришка герметична з додатковим фіксатором, що захищає від випадкового відкриття.
Відкидається повністю і фіксується у відкритому положенні, що дає можливість спокійно пити, не боячись отримати по носі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 0.4 мл |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час збереження холоду | 8 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження тепла | 4 годин |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Тип термоса | Питний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 235 мм |
| Ширина горловини | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Термокружка має вузьке дно., Зручна для використання в автомобілі або при заняттях спортом., Герметична кришка з додатковим фіксатором, що захищає від випадкового відкриття., Відкидається повністю і фіксується у відкритому положенні, що дає можливість спокійно пити, не боячись отримати по носі. |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 6,5*23,5*6,5 |
| Ширина | 65 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об'єм мл | 1600 - 3000 мл|150 - 490 мл |
| Діаметр підстави | 65 мм |
| Діаметр горловини | 55 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴






