Каркас складного крісла Ranger SL 750 із сталевих труб не має жорсткої фіксації, що додає крісла м'якості. Конструкція надійна і стійка.
Крісло розкладається практично самостійно і не потребує додаткової фіксації.
В складеному вигляді дуже компактно, не займе багато місця, зручний в транспортуванні.
В комплект входить чохол з тканини, з плечовим ременем для зручності перенесення.
М'які тканинні підлокітники забезпечують зручне положення рук, без напруги.
В правому підлокітнику вшитий спеціальний підсклянник.
Вся площа сидіння м'яка за рахунок спіненого наповнювача.
Крісло дуже містке – в ньому комфортно може відпочивати навіть дуже великий чоловік.
Характеристика:
- тканина крісла: поліестер 600D;
- чохол з тканини 210D;
- колір: тканина світло-зелений, чорний, сірий, каркас -сірий;
- рама: сталева труба з порошковим покриттям, Діаметр 19 мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 111х53х86 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 97х20х20 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 48х63 (Дхш);
- висота сидіння: від підлоги 46 см;
- висота спинки: від сидіння 66 см;
- вага: 4 кг;
- навантаження: 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1120 мм |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴








