
Гамак туристичний 200x100 см садовий для відпочинку на дачу King Camp бавовна фіолетовий із жовтим
490 ₴
- Немає в наявності
- Код: KG3752PY
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

| Довжина полотна: | 200 см |
| Ширина полотна: | 100 см |
| Максимальне навантаження: | 120 кг |
| Матеріал: | Бавовна |
Одномісний бавовняний гамак King Camp вирізняється своєю простотою та зручністю у використанні.
До комплекту входить чохол-мішок, у якому його можна транспортувати, брати гамак у похід и зберігати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Camp |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.94 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴




