
| Довжина | 37.5 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 19.5 см |
Термосумка Ranger HB5-18Л об'ємом 18 л ізотермічним відділом буквально створена для пікніків на природі. Ця модель спеціально розроблена так, щоб стоячи могли поміщатися 6 пляшок об'ємом 1.5 літра. Розміри сумки:
- довжина — 37,5
- ширина — 28
- висота — 19,5 см
- вага — 0,44 кг
Сумка оливкового кольору має зручний ремінь для перенесення через плече з можливістю регулювання довжини.
Зовнішня частина пошита з міцного нейлону, внутрішня частина виготовлена з поліетиленвінілацетату, який еластичніший за низьких температур — PEVA не дубіє й не тріскає на морозі в місцях зламу. Товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм.
Під час виготовлення використовуються нешкідливі для життя та здоров'я матеріали, які довговічні та прості в догляді.
Додатково в передній частині передбачений кишеня на блискавці, Вам більше не потрібно думати куди їсти дрібні речі ( ключі, гроші, телефон).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 18 літрів |
| Вид | термосумка |
| Розміри: | 38х28х19см |
- Ціна: 579 ₴








