Характеристики:
- Бренд: Time Eco (Україна)
- Розмір (Д*Ш): 200*80 см.
- Матеріал: бавовна
- Вага: 1,7 кг.
- Максимальне навантаження: 200 кг.
- Колір: бежевий
- Гарантія: 6 місяців
- Паковання: п/е
- Вага в упаковці: 1,7 кг.
- Розмір коробки (Ш*В*Г): 85*5*13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | п/е пакет |
| Вага в упаковці (кг) | 1,6 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 85*5*13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴





