
Парасолька садова Time Eco ТЕ-009-300
5 840 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101237
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька садова Time Eco ТЕ-009-300
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: зонт
- Колір: зелений
- Форма: круглий
- Матеріал парасольки: поліестер 180G PE
- Стійка парасольки: метал
- Матеріал підставки: метал
- Діаметр бічної стійки: 48 мм.
- Висота бічної стійки: 1,65 м.
- Матеріал бічної стійки: сталь
- Довжина базової труби: 1,75 м.
- Механізм нахилу: ручний
- Діаметр парасольки: 3 м.
- Висота: 2.4 м., регульована
- Кількість спиць: 8 шт., скловолокно 9 мм.
- Водяний стовп: 2000 мм.
- Вага: 11.5 кг.
- Паковання: картонна коробка
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 192*14*30 см.
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренда: Україна
Підставка хрещата металева в комплекті, вимагає додаткового кріплення на землі, оскільки не утримує вагу парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, для літніх майданчиків, садовий |
| Форма купола | круглий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип стійки парасольки | бічна |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стійка парасольки | метал |
| Купол парасольки | поліестер |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Діаметр купола парасольки | 3 м |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.4 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.92 м |
| Діаметр стійки парасольки | 48 мм |
| Вага парасольки | 11.5 кг |
| Регулювання парасольки | |
| Висота парасольки | Так |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водяний стовп, мм | 2000 |
| Матеріал бічної стійки | Сталь |
| Висота бічної стійки, м | 1,65 |
| Довжина базової труби, м | 1,75 |
| Розмір в складеному вигляді, см | 192*14*30 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Тип товару | Садові парасольки, пляжні |
| Кількість спиць | 8 шт. |
| Способи установки парасольки | в м'який грунт, в пісок |
| Діаметр стійки | 48 мм |
| Матеріал парасольки | Поліестер |
| Особливості парасольки | розбірна конструкція, висока стійкість до вітру, наявність чохла, похилий механізм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 840 ₴









