
Крісло розкладне Режисер без полиці NR-32 NeRest®, синій
1 695 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100537BLUE
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 120
- Каркас: сталь
- Cидень: оксфорд 600D + ПУ
- Колір: синій
- Бічна кишеня: є
- Каркас: Ø 20 мм, сталь із полімерним напиленням
- Ширина крісла: 47 см.
- Глибина крісла: 50 см.
- Висота до сидіння: 48 см.
- Висота крісла з урахуванням спинки: 84 см.
- Розмір сидіння (довжина*ширина): 45*37 см.
- Розміри спинки (довжина*ширина): 47*41 см.
- Розмір у складеному вигляді: 45*82*18 см.
- Вага: 4 кг.
- Паковання: п/е пакет
- Вага в упаковці: 4,1 кг.
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 45*82*18 см.
- Комплектація: кишені та боковини з тканини — з двох сторін крісла
- Гарантія: 6 місяців
- Країна-виробник товару: Україна
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | кишені і боковини з тканини - з двох сторін крісла |
| Вага в упаковці (кг) | 4,1 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 45*82*18 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Розмір сидіння (ширина*глибина), мм | 450*370 |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Тип туристичної меблів | Крісло |
| Розмір в складеному вигляді, см | 45*82*18 |
| Розміри спинки (довжина*ширина), мм | 470*410 |
| Матеріал сидіння | Оксфорд 600D + ПУ |
| Каркас (мм) | Ø 25*16|Ø 20 |
| Бічний кишеню | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴




