Стілець садовий пластиковий Keter Dante low back, коричневий
Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди)
- Матеріал: гладкий пластик
- Колір: коричневий
- Розмір стільця (Д*Ш*В): 57*57*79 см
- Вага: 2,21 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір паковання (Д*Ш*В): 57*57*79 см
- Гарантія: 6 місяців
Стілець Dante з характерною формою закругленої спинки й обтічних підлокітниками — це сучасний дизайн і комфорт.
Продумана конструкція дає змогу штабелювати стільці (сставляти один на один), що дає змогу заощаджувати місце під час зберігання.
Стілець Dante характеризується високою міцністю до пошкоджень і впливу погодних умов, УФ-променів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 570 см |
| Глибина стільця | 570 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 см |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 2.21 г |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 57*57*79 |
| Основні | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Вага | 2.21 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴

