Красивий контейнер для зберігання картоплі, цибулі та інших овочів.Темний і добре провітрюваний для більш тривалого зберігання овочів. У нього поміщається до 3 кг картоплі чи інших овочів. Компактний розмір дозволяє розмістити контейнер в кухонній шафі або прямо на стільниці.
Контейнери можна штабелювати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,33 |
| Вага в упаковці, кг | 0,37 |
| Місткість, кг | 3 |
| Гарантія (днів) | 14 к. д. |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 26*18*20 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип контейнерів | Ємності для зберігання |
| Упаковка | п/е плівка |
| Колір контейнера | білий; зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴





