Контейнер для миття, сушки та зберігання салату.
Сушарка для салату Snips за допомогою технології обертання, допоможе злити зайву воду з вимитих листків салату, свіжого шпинату, руколи і т.д.
Просто помістіть овочі всередину, закрийте кришку і поверніть рукоятку, яка знаходиться на верхній частині кришки контейнера.
Центрифугована вода буде опускатися на дно контейнера.
Внутрішню сітчасту вставку контейнера можна використовувати як друшлак.
Ручка на кришці контейнера складається для більшої компактності, кришка має застібки для більшої щільності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 4000 л |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 155 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Упаковка | п/е плівка |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Вага в упаковці, кг | 0,39 |
| Розмір в упаковці (Ш*В*Г) (см) | 25*15,5*25 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип контейнерів | Ємності для зберігання |
| Гарантія (днів) | 14 к. д. |
| Матеріал ручки | Styrolux |
| Колір контейнера | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴






