Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з викор. акум. температури (год.): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: рожевий, білий; в смужку
- Об'єм: 10 л
- Розмір: 27*14*25 см
- Матеріал: поліестер
- Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 10 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
| Колір сумки | рожевий; білий; в смужку |
| Зовнішній матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴

