Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴







