
Вуличний ліхтар на сонячній батареї KT-100 LED Лед світильник з датчиком руху
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KT-100
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B-LED |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 5.5 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Світловий потік | 600 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







