Безшумна електрична пастка для комарів і комах. Обладнана спеціальною світлодіодною лампою з ультрафіолетовим світлом, яка приваблює комах.
Пастка безпечна для людей, не містить токсичних хімікатів і не випромінює небезпечних хвиль.
Під'єднується до мережі через USB кабель.
Розміри: 12 х 12 х 21,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴








