
Зручний штатив Tripod 3110 підійде для телефону, фотоапарата або відеокамери. Зокрема телефон поміщається в спеціальний утримувач і прикручується до штатива.
Висота штатива регулюється від 35 до 102 см.

Обертається на 360 градусів. Також виставляється положення під потрібним кутом, для точності є вбудований рівень.
В комплекті чохол для транспортування штатива.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 0.42 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина у складеному стані | 340 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴









