
Прямокутний каркасний басейн Intex серії Small Frame™ — це чудове рішення для сімейного відпочинку влітку. Завдяки сталевому каркасу та міцній чаші з тришарового армованого ПВХ, басейн забезпечує надійність, зручність та довговічність у використанні.
Основні характеристики:-
Форма: прямокутна
-
Заводський розмір: 300 х 200 х 75 см
-
Габаритний розмір після встановлення: 361 х 259 х 75 см
-
Фактична зона для купання: 300 х 200 х 67 см
-
Об’єм при заповненні на 90%: 3 834 л
-
Площа дзеркала води: 60 000 см²
-
Матеріал чаші: тришаровий ПВХ з армуванням
-
Стінки: 0.42 мм
-
Дно: 0.32 мм
-
-
Каркас: круглі прогони та стійки, фіксація — литі куточки під штифти
-
Тип підключення: зі штуцерами
-
Зовнішній колір: синій
-
Внутрішнє покриття: імітація плитки під «мозаїки-сот»
-
Час монтажу: близько 30 хвилин (1 особа)
-
Каркасний басейн Intex 28272, 300 х 200 х 75 см
-
Друкована інструкція від виробника (у коробці)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 3834 л |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 75 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Картриджний насос | необхідно докупити для очищення від механічного забруднення |
| Серія – найкращі аналоги | Small Frame™ |
| Інші варіанти комплектацій | Басейн |
| Підстилка | необхідна для захисту дна від протирання та проколів |
| Тент | необхідний для запобігання попаданню пилу та сміття у воду |
- Ціна: 5 949 ₴

