
Каркасний басейн Intex 28271, 260 х 160 х 65 см
6 159 ₴
- В наявності
- Код: 28271

Компактний каркасний басейн Intex серії Small Frame™ стане чудовим рішенням для сімейного літнього відпочинку на подвір'ї. Завдяки сталевому каркасу та міцній чаші з тришарового армованого ПВХ, конструкція поєднує простоту монтажу з надійністю та довговічністю.
Основні характеристики:-
Форма: прямокутна
-
Заводський розмір: 260 х 160 х 65 см
-
Габаритний розмір після встановлення: 310 х 208 х 65 см
-
Фактична зона для купання: 260 х 160 х 57 см
-
Об’єм при заповненні на 90%: 2282 л
-
Матеріал чаші: тришаровий армований ПВХ
-
Стінки — 0.42 мм
-
Дно — 0.32 мм
-
-
Зовнішній колір: синій
-
Внутрішнє облицювання: імітація плитки під мозаїку
-
Каркас: сталеві круглі прогони та стійки, система фіксації — литі куточки під штифти
-
Тип підключення: штуцери для можливості під’єднання фільтра
-
Каркасний басейн Intex 28271
-
Друкована інструкція від виробника
~30 хвилин (1 особа)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 2282 л |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 65 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Картриджний насос | необхідно докупити для очищення від механічного забруднення |
| Серія – найкращі аналоги | Small Frame™ BIG |
| Інші варіанти комплектацій | Басейн |
| Підстилка | необхідна для захисту дна від протирання та проколів |
| Тент | необхідний для запобігання попаданню пилу та сміття у воду |
- Ціна: 6 159 ₴
