
Каркасний басейн Intex 57173, 122 х 122 х 30 см блакитний
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 57173
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 57173, 122 х 122 х 30 см, блакитний"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Small Frame™
Технічні дані:
- Розмір басейну: 122 х 122 х 30 см
- Час монтажу: до 30 хвилин (1-2 людини)
- Довжина: 122 см,
- Ширина: 122 см
- Висота: 30 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 22 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 337 л
- Об'єм: 337 л
- Кількість стійок: 4 прямих
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Small Frame Pools
Комплектація: Стандарт база
Сходи: немає
Тент: немає (необхідний для захисту від сміття)
Підстилка: немає (необхідна для захисту дна від проколів)
DVD з інструкціями: немає
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив
Розмір упаковки: 16.51 см x 62.87 см x 15.24 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 337 л |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Картриджний насос | необхідний для очищення від механічного забруднення |
| Серія – найкращі аналоги | Small Frame™ |
| Інші варіанти комплектацій | Басейн |
| Підстилка | необхідна для захисту дна від протирання та проколів |
| Тент | необхідний для запобігання попаданню пилу та сміття у воду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴
