
Технічні характеристики товару "Каркасний басейн Intex 26374 - 0 (чаша, каркас), 975 x 488 x 132 см"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Ultra XTR™ Rectangular
Серія:
- Серія басейнів: Ultra XTR Rectangular
- Серія переваги: Покращена модель:армована сітка чаші на 50% гущі
Технічні дані:
- Розмір басейну: 975 х 488 х 132 см
- Час монтажу: До 60 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 975 см
- Ширина: 488 см
- Висота: 132 см
- Фактичний розмір: 1 035 х 548 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 1 035 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 548 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 124 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 54 368 л
- Об'єм: 54 368 л
- Кількість стійок: 24 U-образних
- Тип підключення чаші: з отворами
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Intex Ultra XTR™ Rectangular Frame Pools
Комплектація: Базовий MINI
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи: немає в комплекті – необхідно докупити Intex 28067
Тент: немає (необхідні для: тент захист від сміття, підстилка - від проколів)
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Intex 10201 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): немає в комплекті: ✓ для підключення фільтруючих установок необхідно докупити Intex 22747
Заглушки до виходів під фільтрацію: немає в комплекті: необхідний набір плунжерних кранів Intex 22747
Зливний клапан: Вбудований зливний клапан полегшує злив. Прикріпити адаптер (додається до комплекту) до садового шлангу для відведення води в потрібне місце
Упаковка:
- 1. чаша;
- 2. каркас.
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 54368 л |
| Довжина | 975 см |
| Ширина | 488 см |
| Висота | 132 см |
| Вага | 216.85 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | немає (необхідний для захисту від проколів, сміття) |
| Тент | немає (необхідні для: тент захист від сміття, підстилка - від проколів) |
- Ціна: 86 730 ₴


