
Технічні характеристики товару "Дитячий надувний басейн Intex 57181 «Мандарин», 229 х 147 х 46 см"
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: 3+
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: прямокутна
- Колір: помаранчевий, білий
Серія:
- Серія: Swim Center
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 33
- Кількість камер: 2
Габарити:
- Розмір: 229 х 229 х 56
- Довжина: 229 см
- Ширина: 147 см
- Висота: 46 см
- Об'єм басейну (при заповненні 80%): 600 л
Комплектація:
Серія: Мандарин
Комплектація: Стандарт
Насос для накачування: немає (рекомендований насос Intex 68612)
Клапан для зливу води: є
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Чаша: тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Підстилка: немає (необхідний для захисту від проколів, сміття)
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴

