
Дитяча надувна ліжко Intex 66810, 107 х 168 х 25 см з ручним насосом Односпальне
1 819 ₴
- В наявності
- Код: 66810
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тип товару:
Надувне дитяче ліжко
Бренд:
Intex
Країна виробник:
Китай
Колір:
Синій
Серія:
KIDZ™
Характеристики:
-
Призначення: для використання у приміщенні
-
Максимальне навантаження: 22,7 кг
-
Матеріал: ПВХ
-
Товщина матеріалу: 0.35 мм
-
Верхнє покриття: флоковане (товщина 0.15 мм)
-
Внутрішня конструкція: вертикально-балкова (подовжня)
-
Покращена фіксація: Bottom Support™
-
Технологія: I-Beam™
Габарити:
-
Розмір загальний: 107 х 168 х 25 см
-
Розмір внутрішнього надувного матраца: 71 х 132 х 10 см
-
Кількість місць: 1-місний (KIDS)
Комплектація:
-
Надувне дитяче ліжко Intex 66810
-
Зовнішній ручний насос з набором насадок «3 в 1»
-
Сумка для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Блакитний |
| Комплектація насосом | Так |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1680 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Висота | 250 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1320 мм |
| Ширина спального місця | 710 мм |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | KIDZ™ |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 22.7 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
| Флоковане покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 819 ₴
