
Надувне ліжко Intex 64132, 99 х 191 х 42 см вбудований електронасос Односпальне
2 163 ₴
- В наявності
- Код: 64132

Підкатегорія: ліжка
Бренд: Intex
Країна виробник: Китай
Тип товару: ліжка
Колір: сірий
Варіант комфорту: Dura-Beam™ PLUS
Можливість використання: у приміщенні
Максимальне навантаження: 126 кг
Матеріал:
-
ПВХ, товщина 0.35 мм
-
Поверхня — флоковане покриття товщиною 0.15 мм
Внутрішня конструкція:
-
Система перегородок — вертикально-балкова (подовжня)
-
Додаткова фіксація верхнього та нижнього контуру — Top & Bottom Support™
-
Технологія підтримки — Fiber-Tech™ (1000 міцних поліефірних волокон, які не розтягуються з часом)
Габарити:
-
Спальне місце: 97-99 см (1-місний, TWIN)
-
Розмір заводський: 99 х 191 х 42 см (висота з підголовником 47 см)
Додатковий функціонал:
-
Піднята (вбудована) подушка для комфорту
Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64132, 99 х 191 х 42 см, вбудований електронасос
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поверхня покриття | флоковане покриття |
| Варіант комфорту | Dura-Beam™ PLUS |
| Сумка для зберігання | є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Кількість місць | 1 місний |
| Флоковане покриття | Так |
- Ціна: 2 163 ₴
