
Каркасний басейн Bestway 56670, 488 х 244 х 122 см 3 028 л/год, дозатор, сходи, тент
35 673 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56670 BW

Технічні характеристики товару "Каркасний басейн 56670, 488 х 244 х 122 см (3 028 л/год, дозатор, сходи, тент)"
Загальні характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна виробника: Китай
- Тип: збірний, каркасний басейн
- Форма: прямокутна
- Серія: Steel Power™ Rectangular
Технічні дані:
- Розмір басейну: 488 х 244 х 122 см
- Час монтажу: 60-90 хвилин (2-3 людини)
- Довжина: 488 см
- Ширина: 274 см
- Висота: 122 см
- Фактичний розмір: 548 х 304 см: стійки +30 см з кожної сторони
- Фактична довжина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 548 см
- Фактична ширина: виступаючі опорні ніжки +30 см: 304 см
- Фактична висота: Глибина на 8 см нижче - 114 см: захист від переповнення
- Місткість води, обсяг 90%: 11532 л
- Об'єм: 11532 л
- Кількість стійок: 12 U-образних
- Тип підключення чаші: на хомутах
Комплектація:
Серія басейнів (характеристики): Серія басейнів Bestway Steel Power Rectangular
Комплектація: Стандарт база
Картріджний насос: 3 028 л/год
Картріджний насос: Картріджний фільтр насос Bestway 58386, 3 028 л/год, тип II
Змінний картридж (інформація): 1 шт: тип «II»
Змінний картридж: Змінний картридж для фільтр насоса Bestway 58094 тип «II» 1 шт, 13.6 х 10.6 см
Скіммер: ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі
Пилосос: ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну
Сходи двосекційні
Сходи Сходи для басейну Bestway 58336 (122 см), двосекційна
Дозатор для хімії: є
Дозатор для хімії: Поплавок дозатор Bestway 58501 для підключення до 32/38 мм
Тент: є
Тент: Тент - чохол для каркасного басейну IntexPool 44013, 488 х 274 см
Підстилка: немає (необхідна для захисту дна від проколів)
Адаптер для зливу води: є
Адаптер для зливу води (артикул): Адаптер Bestway 6D1419 для садового шланга. Перехідник для зливного клапана басейнів
DVD з інструкціями: немає
Набір для підключення (інформація): набір форсунок
Набор для подключения: Набор форсунок в сборе Bestway 22331 для подключения бассейнов Bestway на хомутах, 32 мм
Заглушки к выходам под фильтрацию: есть
Заглушки к выходам под фильтрацию (артикул): Заглушка Bestway 4H018D для бассейнов Power Steel, Steel Pro
Сливной клапан: Встроенный сливной клапан облегчает слив. Прикрепить адаптер (прилагаемый) к садовому шлангу для отвода воды в нужно место
Підключення:
Гідроаерація: ні
Упаковка: повнокольорова коробка
Розмір упаковки: 69 см x 63 см x 150 см
Гарантія надається: Вироби з ПВХ (надувного ПВХ) — на цілісність упаковки, заводський брак., Металевий каркас — на цілісність упаковки, заводський брак.
Споживачеві: Гарантія надається на перевірку (огляд) зовнішнього виду комплектуючих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 11532 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 95.33 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Стандарт база |
| Пилосос | ні, необхідний для прибирання великого сміття з дна басейну |
| Скіммер | ні, необхідний для збору сміття (комах) з верхнього шару води в автоматичному режимі |
| Підстилка | немає (необхідна для захисту дна від проколів) |
| Тент | є |
| Картріджний насос | 3 028 л/год |
| Дозатор для хімії | є |
- Ціна: 35 673 ₴



